KONST / Litografier / Färglitografi 12948250
nr 1294 8250
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 285/360, dans. Motivet: 48x37 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
500 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:20:18
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)